GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9963197
nr 996 3197
Tallrikar
3 st, Famille Rose, 1700-tal, diameter: 23 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:35:12
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)